BRAMY ROLOWANE BIG TOR

rolowanie big tor kris

BRAMY ROLOWANE BiG TOR

Bramy rolowane przeznaczone są do budynków usługowych i handlowych. Są skutecznym i zarazem estetycznym zamknięciem. 
Płaty bram to pancerze zbudowane z jednościennych poziomych profili lub z profili dwuściennych z wypełnieniem ocieplającym (styropur), o długościach odpowiadających szerokości bramy. Profile łączone są ze sobą zawiasowo na całej ich długości. Pancerze bram wykonywane są z profili pełnych, a na życzenie mogą być uzupełnione profilami perforowanymi lub okienkowymi bez lub z przeszkleniem szybami akrylowymi. Okienka i perforacja zapewniają wgląd w obszar poza płatem bramy. Pancerze perforowane są optymalne w pasażach handlowych i witrynach sklepowych zapewniając wgląd w ekspozycję towarów, zwłaszcza w porze wieczorowej przy oświetlonym wnętrzu.

Materiał profili to stal ocynkowana S lub aluminium A naturalne bądź anodowane. Płaty bram prowadzone są w aluminiowych prowadnicach wyposażonych w ślizgi z PCW.
Bramy rolowane mogą być obsługiwane ręcznie (ze wspomaganiem sprężynowym wyrównoważającym masę pancerza kraty) lub przy użyciu sterowników dla bram z napędami elektrycznymi. Stosowane napędy dobierane są w zależności od masy pancerza.

btr 91 bramy kris

BTR 91-S (A)

Standardowy profil o wysokości 91 mm i szerokości 20 mm walcowany z gładkiej blachy ocynkowanej ogniowo o grubości 1,0/1,2 mm lub aluminiowej bez obróbki powierzchniowej o grubości 1,0 mm w kolorze naturalnym z poziomymi przetłoczeniami.

u BTR 91-S ocynk kris

BTR 91-S Perfo

Opcjonalna wersja perforowana profilu BTR 91-S z ocynkowanej blachy stalowej.

BTR 100-S kris

BTR 100-S (A)

Standardowy profil o wysokości 100 mm i szerokości 16 mm walcowany z gładkiej blachy ocynkowanej ogniowo lub aluminiowej bez obróbki powierzchniowej w kolorze naturalnym o grubosci 1,0/1,2 mm bez poziomych przetłoczeń.

BTR 100-S ocynk kris

BTR 100-S Perfo

Opcjonalna wersja perforowana profilu BTR 100-S z ocynkowanej blachy stalowej.

BTR 100-A okienka

BTR 100-A z okienkami

Opcjonalna wersja aluminiowego profilu BTR 100-A. Profile z okienkami o wymiarach 100x65 mm (6 okienek na mb profilu), bez lub z przeszkleniem szybą akrylową, maksymalnie na szerokosci = B-500 mm (tylko dla bram aluminiowych)

pancerz brama kris

PANCERZ BRAMY BTR 100 ISO-S(A)