KRATY ROLOWANE

Kraty BTK to produkty o gwarantowanej funkcjonalności, wykonywane w rozmaitych wzorach i formach z różnych materiałów (stal ocynkowana, stal szlachetna i aluminium) i o wariantowych możliwościach obsługi napędu i sterowania. Spełniając rolę skutecznej zapory są wytworami eleganckimi i dają się doskonale wkomponowywać w fasady budynków. Są niezastąpione w budynkach przemysłowych, usługowych i parkingowych.

Pancerz GTO

Pancerz GTO

Z poziomych rur falistych o średnicy 14 mm połączonych między sobą stalowymi, ocynkowanymi klipsami co 180 mm. Profil podłogowy aluminiowy dwuścienny z uszczelką.

Pancerz GTO-W

Pancerz GTO-W

Z rur falistych o średnicy 14 mm i poziomych rur wzmacniających połączonych między sobą stalowymi, ocynkowanymi klipsami co 180 mm. Profil podłogowy aluminiowy dwuścienny z uszczelką.

Pancerz 96

Pancerz 96

Z poziomych rur o średnicy 18 mm i grubości ścianki 1 mm w rozstawie 96 mm, połączonych ze sobą pionowymi, stalowymi, ocynkowanymi łącznikami przemiennie co 450 mm. Profil podłogowy aluminiowy dwuścienny z uszczelką.

PANCERZ KRATY BTK 92A lux

PANCERZ KRATY BTK 92A lux

Pancerze krat wodzone są w aluminiowych prowadnicach wyposażonych w ślizgi z PCW. Materiał krat to anodowane aluminium. Symbol "lux" przy oznaczeniu krat sugeruje wyjątkowe walory estetyczne tych krat. Tak też jest w rzeczywistości. Polecane są one w szczególnosci do obiektów wymagających wysokiego standardu wykończenia takich jak na przykład banki, hotele czy też pasaże handlowe.